Ano (3989)

Ano (5078)

NEWS

31.10. FC MSA-MFK Havířov (3:0)

Tento zápas měli hráči FC MSA plně pod kontrolou a 3 body zaslouženě zůstali doma.

V době výkopu se scházíme v počtu 10-ti lidí, a celkem slušně se fandí. Kvalitu supportu pak ještě posílil vstřelený gól v 5.minutě. V 10.minutě odpalujeme kilovou dýmovnici, na což nás opět upozorňuje hlasatel. Jedním pořadatelem jsme dokonce přirovnáni k fanouškům Unionu Cheb (v nedávné době dostal klub kvůli nepřístojnostem fanoušků pokutu ve výši 100.000 Kč)…to jsou věci…Ke konci první půle už support upadá. Na začátku druhého poločasu vytahujeme nepříliš vydařené choreo, v podobě modré plachty (6×4m), na které byly znázorněny spojené ruce, v horním rohu nápis „YOUNG FANATICS“ a v dolním „HELL BOYS“, to celé doplněno dvanácti fontánami (to se zase nelíbí hlasateli, a tak jsme nuceni křičet „zahoď mikrofon…“). Pak odchází jeden člen, a support už skoro nemá úroveň. I přesto okolo 75. minuty roztahujeme další transparent – upoutávku na dlouho očekávané Prajzské derby – na horním pásu datum „8.11.“ a na pásu pod datem „AKCE KRAVAŘE“. Přitom se hlasitě skandovalo „Jebat Kravaře“! Po závěrečném hvizdu pana sudího pak zapalujeme 6 ohňů a dochází k děkovačce. Tento zápas sledovalo údajně pouhých 97 diváků. V kotli vyvěšeny 2 vlajky- Družební a HELL BOYS.