Ano (3989)

Ano (5078)

NEWS

FC MSA - ELSEREMO (2:0) "Díky TJSH, nezapomeneme..."

Sobota 3.10.- Dolní Benešov po 2 prohraných zápasech opět vyhrává. Tentokrát doma s celkem FC ELSEREMA Brumov (2:0).

V kotli se scházíme pouze v 11 lidech (díky mé chybě- chybné info o výkopu na webu, tímto se všem omlouvám), z toho 7 lidí z TJSH. V „kotlíku“ hostů vidíme 4 lidi s vyvěšenou vlajkou FAN CLUBU Elserema. Jejich podpora nestojí za zmínku. V našem sektou visí 3 flagy (Družební, TJSH, HELL BOYS). Prvních 5 minut se bezdůvodně nefandí. Pak ale přichází další 2 kusy MSA. To už se začíná slušně fandit. Support pak ještě zlepšuje vstřelený gól. Během prvního poločasu neustále zabavujeme pořadatelskou službu, chaotickýcm vhazováním konfet na hrací plochu, na co několikrát upozorňuje i hlasatel. Po přestávce byla k vidění i pyrotechnická vložka v podobě 2 žlutých ohňů, které s sebou přivezli bratři z Hošťákovic.

Žluťáky se však nelíbí pořadatelům, a 4 z nich přibíhají před náš kotel vyřešit nic. Hlasatel opět žádá, ať na trávník nic nehážem a neodpalujem naše hračky. Na to jsme se už rozhodli reagovat pokřikem „Zahoď mikrofon, ty kurvo…“. To se ovšem opět nelíbí našim kamarádům ve fosforových trikách, ale všichni je máme někde:). V průběho 2. poločasu se dočkává premiéry i nový družební chorál, který se hned ze startu zpíval 5 minut v kuse. Fandí se hlasitě, ale čím dál méně často. V 82. minutě odchází naše hlavní ekipa seznámit se s Brumováky, a tak v kotli přebývají pouze 4 členové + 4 fanynky:), kteří se museli postarat o děkovačku s hráči. To my už čekáme u hlavní brány stadionu a plně se soustředíme na soupeře a jejich vlajku, která nakonec zůstavá u majitele, díky naší chybě. Velké zklamání. Ale přesto tento zápas můžeme označit jako jeden z atraktivnějších. Na závěr bych chtěl napsat VELKÉ DÍKY bratrům z TJSH, za to, že nás v nesnázích podrželi, za skvělou podporu, početnou návštěvu a dovezené pyro. Nezapomeneme, máte to u nás:).

Další domácí zápasy:17.10.:MSA-Velké Losiny.

11.10.:TJSH–Sl. Ostrava „B“