Ano (3989)

Ano (5078)

NEWS

FC MSA-TJ VOKD Poruba TCHAS "Premiéra MSA & TJSH..."

Po malé pauze opět dodávám článek ze zápasu. Tentokrát ze zápasu odehraného 5.9.2009, a to mezi FC MSA-TJ VOKD Poruba TCHAS. Výhrou 3:1 jsme rozhodli o ponechání všech třech bodů, tam kde patří-Doma.

Po stránce ULTRAS první poločas nestál za nic…V druhém poločase jsme se ale rozjeli na plný plyn. Fandilo se kvalitně a poměrně hlasitě a jen s malými přestávkami. Neobvykle pro nás se i fandilo „nekonečně“ MSA GoooolJ a ke konci se taky dlouho skandovalo Dolní Benešov s potleskem.Chorea bohužel opět žádné. Po závěrečném hvizdu pana sudího nastala rozlučka s hráči a přitom byly odpáleny 3 modré dýmovnice. Na tomto zápase měla premiéru nová družební vlajka MSA & TJSH. Vyvěšeny byly celkem 3 flagy, a to nahoře v kotli, před chvílí zmíněná družební MSA TJSH, dále na plotě HELL BOYS a CONTRO IL CALCIO MODERNO. Celková účast domácích byla 12 kusů, z toho 4 přátelé z Hošťákovic, kteří také zajistili zpestření, v podobě 3 modrých dýmovnic. Děkujem za účast a dnes všichni na TJSH vs. Vřesina „B“. Výkop je v 16:30, takže jede se vlakem ve 14:10 z nádraží v Dolním Benešově, s přestupem na BUS v Hlučíně. TJSH & MSA!