Ano (3989)

Ano (5078)

NEWS

FC MSA vs. Hájek a synové 3:2 (2:1) "...neúčast pokračuje..."

Benešovští i nadále pokračují v úspěšném vstupu do jarní části sezony a doma po matchi s Jakubčovickým výběrem nenechali soupeři ani bod. Průběh zápasu byl obdobný jako v minulém utkání v Porubě. Nejprve se radovali z gólu domácí, poté ale soupeř otočil stav utkání a do kabin se šlo za stavu 1:2. Ve druhé půli se však brankář hostů zablýskl fantastickým zákrokem, když si po centru Literáka poslal míč do vlastní brány:) – 2:2. V 89. minutě pak svou první branku za MSA vstřelil Punčochář a rozhodl tak o konečném stavu utkání – 3:2. FC MSA si tak připisují další tři body, ale v tabulce se stále nehnou z devátého místa.

My si připisujeme na své konto další ostudu. Tentokrát se i doma prezentujeme mlčením, popřípadě občasným štěkáním po gólu, a tím přispíváme k divadelní atmosféře. Aby to nebylo málo, začíná fanklub hostů „fandit“ a povzbuzovat řechtačkama a podobnými pomůckami. Až na konci, kdy Benešovští fotbalisté zvrátí stav utkání začíná snaha domácího kotle o fandění, které nakonec nezní nejhůř. Na konci zápasu dochází všichni hráči k za naší existenci snad nejhezčí děkovačce:). Do kotle si našlo cestu pouze 5 benešovských ultrasáků, schovaných za vlajkou CICM. Celková účast diváků taky nepříliš vysoká - 125. Příští domácí zápas (s Tescoma Zlín B) se pokusíme přetrhnout naši početně tragickou šňůru a vytvořit po delší době atmosféru na úrovni Prajzské ultras jedničky! Čeká se také početná návštěva bratrů z Hošťálkovic.