Ano (5078)

NEWS

TJ SOKOL HOŠŤÁLKOVICE vs. Vřesina "B" 3:2 (1:2) "Pyroshow.."

V neděli jsme se vypravili do družebních Hošťákovic. Bohužel jen ve 4, ze slibovaných 6 lidí. Ale i tak to na stadioně žilo.

V 13:30 se scházíme u mě a vydáváme se na nádraží. Cesta proběhla poměrně v klidu. Do Hošťákovic dorážíme v 14:45 a hned míříme na stadion. Již po cestě se zpívalo. Na stadion přicházíme „zadní bránou“ J a zatím jste sami. Po chvíli dorazil jeden člen Ultra TJSH. Vyvěšujeme 2 flagy (družební MSA & TJSH, a novou ACAB) a pak přicházejí další ultrasáci a roztahují další vlajky.

Hned na začátku se zapaluje 7 fontán, doplněných modrou dýmovnicí, a dobře se povzbuzuje, do konce zápasu tomu nebylo jinakJ.

V 15. minutě utkání se roztahují vlajky na tyčích a k tomu se odpalují 3žluťáky.

Dále v 30. minutě leze jeden z nás nahoru na cisternu a nad vlajkou ACAB zapaluje3 fontány.

Do konce poločasu se kvalitně fandí. Na začátku 2. poločasu se pálí 3 fontány. Dále v 5. minutě 2. poločasu dýmí 3 modré dýmovnice.

Poté v 65. minutě utkání Hošťálkovický kotel rozsvítí 6 ohňů s jednou fontánou.

V 75. minutě na sebe kotel upozorňuje transparentem zvednutým nad hlavy v podobě bílé plachty s nápisem ACAB, doplněno 2 ohni.

Pak v 85. minutě zadýmila čtvrt hřiště kilová bílá dýmovnice.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího se zapaluje 12 prskavek a celý tým přichází děkovat. Sundáváme vlajky a 2 borci z Ultras TJSH nás doprovázejí na BUS. V Hlučíně jsme si solidně zaběhali, kam se hrabe BoltJ. Na busák jsme přijeli 19:25 a vlak v 19:30 jsme naštěstí stihli. Z vlaku docházíme znaveni domů v 8 hodin. Celková účast domácích čítala 12 členů i s námi. Na zápase viselo celkem 5 vlajek (Družební, ACAB, TJSH, Britská, a česká vlajka s nápisem Hošťákovice). Celý víkend můžem považovat za zdařilý. 2 zápasy-2výhryJ. TJSH+MSA!