Web Ultras FC MSA Dolní Benešov


Příští zápas: FC MSA - Brumov 30.4.2011 - 16:30 (So)

Kalendář

Odkazy

Oficiál FC MSA

Oficiální web FC MSA

Torcida.eu

TV Torcida

Ultras Hošťálkovice

Web našich družebních přátel z Hoštálkovic

Hell Boys Forum

Forum nejen pro fanoušky Dolního Benešova

Sara

E-shop pro fanoušky Baníku

INDIANS

MFK Havířov

Thordivision

Hooligans.cz

Server českých a slovenských chuligánů

CHACHAŘI.cz

Oficiální web ULTRAS Baník

Gieksiarze

Server Gieksy

Hlasujte

Líbí se vám tento web?

Ano (3989)
 

Ano (5078)
 

Něco o FC MSA

Gól, gól, gól - to je odměna pro milióny lidí na celém světě, kteří se zcela oddávají půvabu, vzrušení a neopakovatelné podívané, kterou přináší kopaná. Mnoho nadšenců a bezpočet obětavců věnuje tomuto sportu veškerý svůj volný čas. Nejen hráči, ale i trenéři, vedoucí mužstev svými schopnostmi přispěli a přispívají ke kvalitní kopané v našem městě.
Začátek sportovní činnosti v našem městě se datuje rokem 1921. V roce 1926 byl oficiálně založen SK Dolní Benešov s jedním sportem a to kopanou. Tehdy se hrávalo na škvárovém hřišti na Pastvisku. V roce 1960 byla ukončena výstavba nového stadiónu která trvala 4 roky.  Nelze opomenout nejvýraznější postavu našeho fotbalového klubu - pana Evžena Hadamczika, který jako mladý hráč přišel do našeho klubu, kde pro vážné zranění zahájil svou trenérskou činnost. Naše mužstvo pod jeho vedením za pět let postoupilo z okresního do krajského přeboru. V roce 1971 odešel do Ostroje Opava, poté získal trenérské křeslo v Baníku Ostrava, kde je jeho systém výchovy mladých fotbalistů dodnes uznáván.
Taktéž péče ve výchově mládeže přinesla své ovoce a v současné době i odchovanci z našeho klubu hrají ve vysokých soutěžích: Jan Baránek v Jakubčovicích, Vít Baránek v TESCOMA Zlín, Lukáš Magera v FC Baník Ostrava,a.s., Marcel Melecký v FC Hlučín, Tomáš Sluka, reprezentant České republiky ve futsale.
Dnes využívají sportovci jak stadión s krytou tribunou a krytou halou, taktéž hřiště v Zábřehu a škvárové hřiště v Kamenci.
Názvy se postupem let vícekrát měnily. Od r.1992 nese oddíl kopané název Fotbalový club MSA Dolní Benešov /FC MSA Dolní Benešov. Předsedou klubu je Ing. Maier Pavel, členy výboru jsou : Baránek Jan, Bitta Jan, Komárek Martin, Kubiš Roman, Machovský Petr, Stříbný Pavel. Předsedou revizní komise je Ing. Spruch Richard, členy jsou Očko Aleš a Tchuř Luboš.

(www.dolnibenesov.cz)

 
www.fansmsa.7x.cz - web ultras FC MSA Dolní Benešov TOPlist