Web Ultras FC MSA Dolní Benešov


Příští zápas: FC MSA - Brumov 30.4.2011 - 16:30 (So)

Kalendář

Odkazy

Oficiál FC MSA

Oficiální web FC MSA

Torcida.eu

TV Torcida

Ultras Hošťálkovice

Web našich družebních přátel z Hoštálkovic

Hell Boys Forum

Forum nejen pro fanoušky Dolního Benešova

Sara

E-shop pro fanoušky Baníku

INDIANS

MFK Havířov

Thordivision

Hooligans.cz

Server českých a slovenských chuligánů

CHACHAŘI.cz

Oficiální web ULTRAS Baník

Gieksiarze

Server Gieksy

Hlasujte

Líbí se vám tento web?

Ano (3989)
 

Ano (5078)
 

NEWS

SFC Opava B - FC MSA (4:1) + FC MSA - Mohelnice (30.10. 14:00)

V neděli jsme vyjeli do Opavy shlédnout další prohru Benešova. Na Městských sadech podlehli béčku SFC Opavy 4:1 a momentálně se držíme s 16-ti body na 9. místě tabulky.

5 lidí v 8:40 nasedáme na vlak do Opavy, kde se setkáváme se sedmi kolegy z Hošťálkovic. U Opavského nádraží poznáváme pár opavských zvědů, ale cesta městem probíhá v klidu. Až před branami stadionu je naše skupinka atakována sedmi chuligány Opavy. Ti nejmladší proto míří ihned za bránu, 5 lidí se k boji příliš nemá a do hracího pole se tak staví pouze 4 benešováci. Slušně se bráníme, pár opavských končí na zemi, pak ale i 2 naši a vše končí. Během zápasu se nefandí a neděje se nic zajímavého. Po zápase už před branami stojí 4 policejní auta a doprovázejí nás na nádraží. Asi po 200 metrech se fízli dozvídají o údajně 15-ti členné skupině čekající na nás nedaleko, a tak nás nakládají do aut a odvážejí na vlak. Po cestě do D. Benešova ještě vídáme na každé zastávce policejní auto.Výjezd kvůli slabému počtu špatný.

Ted už bychom se měli soustředit na další domácí zápas (sobota 30.10. v 14:00!) s FK Mohelnice. Proto žádám všechny, kterým není atmosféra na zápasech Benešova lhostejná, aby přišli povzbudit MSA! Po čtyřech prohrách v řadě teď musíme dohnat naše borce k vítězství! Byli bychom Vám vděční, kdybyste napomohli tvorbě transparentů na Prajzské derby s SKK, alespoň malým příspěvkem, třeba i pár korunami. Děkujeme, Ultras MSA.

Poslední komentáře
23.01.2011 16:20:54: jo na počtu zatčenych
19.11.2010 19:32:26: V KRAVARICH VYHRA DOBRE
 
www.fansmsa.7x.cz - web ultras FC MSA Dolní Benešov TOPlist